Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Представляємо нові навушники KOSS PORTA PRO KTC  
     
 

Компанія Koss Corporation (Milwaukee, штат Wisconsin) виробник навушників високої якості і винахідник перших у світі навушників SP / 3 (1958), випускає революційну модифікацію відомих у світі навушників Porta Pro.

Porta Pro KTC функціонально розширена версія Porta Pro, яка відповідає особливостям сучасних тенденцій технологічної модернізації і переносить слухачів ближче до музики, яку вони люблять. Пульт управління Koss Touch Control і мікрофон виготовлені відповідно до технології спеціально для iPhone, IPad і IPod, дає слухачам можливість спрощеного контролю. Тепер вони можуть залишатися на зв'язку, слухати і перегортати аудіо композиції, так само регулювати гучність простим натисканням перемикача. «Сьогодні слухачі зберігають свою музику в одному пристрої, частіше - в мобільному телефоні. Ми хотіли б надати слухачам додаткову можливість залишатися на зв'язку під час перебування в світі музики, яку вони люблять », - зазначив президент корпорації та генеральний директор Майкл Дж. Косс під час конференції на виставці Consumer Electronics Show 2012. «Porta Pro залишається найкращими портативними навушниками тут, в США і в світі. Додавання функції КТС - еволюційний крок, який зробив одні з наших кращих навушників ще сучасніше».

Звук Porta Pro КТС відповідає стандарту звучання оригінальної моделі Porta Pro, заснованої 25 років тому. Динаміки, призначені для людей з вишуканим музичним смаком, виготовлені з жорсткого майлара (Maylar), що мінімізує механічні пошкодження, забезпечуючи при цьому надзвичайно точне відтворення звуку. Комфорт - це головна ознака Porta Pro КТС. Мала вага в поєднанні з рухомим кріпленням динаміків Koss Comfort Zone зменшує тиск на вушну раковину, що створює додатковий комфорт для слухачів.

«Комфорт - невід'ємна частина всіх наших навушників», відзначають в компанії Koss. «Porta Pro КТС дійсно є підтвердженням цього. Вони настільки легкі і зручні, що слухачі будуть носити їх годинами».

Навушники Porta Pro КТС оснащені гладким чохлом для зручності транспортування і кращого захисту.

«Ми впевнені в тому, що Porta Pro КТС - кращий вибір для любителів музики, які насолоджуються епічним звучанням або майже присутністю на живому концерті в будь-який час, в будь-якому місці, вдень або вночі», сказав Майкл Косс. «Додавання простої і зручної у використанні функції КТС робить Porta Pro КТС найбільш захоплюючим продуктом лінії Porta Pro на сьогоднішній день. Ми дійсно пропонуємо цінність для слухачів, зберігаючи при цьому неймовірний звук Koss, який вони від нас чекають».

Porta Pro КТС надійде в продаж на початку весни 2012 року. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ