Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Представляємо нові вкладні стереонавушники KOSS серії Interlocking  
     
 

Компанія Koss Corporation (Мілуокі, штат Вісконсін), винахідник перших у світі головних cтереотелефонів SP / 3 (1958 р.) і виробник стереонавушників, які відтворюють звук з високою точністю, інформує про випуск вкладних навушників революційного складаного дизайну.

«Ми були особливо зацікавлені в розробці навушників вкладного типу, які відрізнялися б від всіх існуючих продуктів цього напрямку», коментує Майкл Дж. Косс, президент і виконавчий директор Koss Corporation. «Нашою метою на стадії проектування було створити оригінальний продукт інноваційного дизайну, який, з іншого боку, відтворював би звук з високою якістю Koss".

Koss створив ідеальну гармонію між дизайном і якістю звуку. Оригінальна запатентована конструкція дозволяє легко складати і кріпити навушники на ходу, коли власник не користується ними. А 9-міліметрові динаміки забезпечують високі аудіо-характеристики.

Корпус цих нових вкладних навушників внутрішнього типу виготовлений з полірованого алюмінію і частково покритий гнучким м'яким «софт-тач» пластиком. Цей інноваційний матеріал також має високі звукоізоляційні властивості і сприяє тому, щоб заглушити будь-який небажаний відволікаючий увагу слухача звук, даючи можливість зосередиться на кристально чистих високих частотах і чітких басах.

«Ми бачили так багато навушників-вкладишів, у тому числі внутрішнього типу, які не вражають дизайном форм і звуком», сказав Косс. «Наша проектна група прагнула до створення оригінальних навушників, які дозволяють нашим слухачам бути якомога ближче до музики, яку вони люблять».

Interlocking випускаються в двох конфігураціях, які пропонуються також в різних кольорах протягом вже цього року. IL100 - це просто навушники-вкладиші, які відповідають високим звуковим стандартам Koss і мають запатентовану конструкцію складання.

IL200 KTC оснащені пультом управління KOSS Touch Control (KTC) і мікрофоном. Вони призначені для використання з iPhone, IPad і IPod. КТС дозволяє слухачам залишатися на зв'язку, перемикати треки і регулювати гучність легким перемиканням кнопки.

«Це дуже цікаво - подивитися на навушники сучасного ринку і порівняти їх з ранніми продуктами цієї індустрії, яку допомагав створювати в 1950-х роках мій батько. Багато чого змінилося, але те що залишилося незмінним і є оригінальна конструкція, ергономіка і всесвітньо відоме звучання Sound of Koss », говорить Майкл Косс. «Ми дуже раді запропонувати еволюційний продукт нашої революції, яку ми почали в 1958 році».

Вкладні внутрішні навушники серії Interlocking IL100 і IL200 KTC надійдуть у продаж навесні 2012 року. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ