Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Представляємо навушники Koss ProDJ200  
     
 

Компанія Koss Corporation (Milwaukee, штат Wisconsin), виробник навушників високої якості і винахідник перших у світі навушників SP / 3 (1958), представляє новий продукт з професійної лінії продуктів для ді-джеїв - ProDJ200.

Під час конференції Consumer Electronics Show 2012 в Лас-Вегасі Майкл Дж. Косс, президент і головний виконавчий директор компанії Koss сказав: «Новий ProDJ200 - це захоплююче доповнення до нашої професійної лінії продуктів для ді-джеїв».

Новий ProDJ200 призначений як для професіоналів, так і для любителів музики, оснащений всесвітньо визнаним звуком від Koss, який «обгорнутий» в надзвичайно стійкі металеві амбюшури. Для зручного зберігання ProDJ200 доповнено новим спеціально розробленим кейсом.

«Повнорозмірні навушники знаходять все більшу популярність ніж будь-коли. Ми вважаємо, що ProDJ200 є однією з найбільш перспективних класичних моделей навушників на ринку і, коли справа стосується звуку, ніхто не може змагатися з якістю звучання від Koss », - заявляє компанія Koss.

ProDJ200 дає слухачам можливість замінити кабель на ходу завдяки новій зручній конструкції. ProDJ200 комплектується стандартним для навушників професійного класу 8-футовим (2,44 м) спіральним кабелем і на додаток 4-футовим (1,22 м) кабелем, який оснащений пультом управління Koss Touch Control (КТС) і мікрофоном сумісним з iPhone, IPad і IPod. КТС дозволяє слухачам залишатися на зв'язку, слухати і гортати аудіокомпозиції, регулювати гучність простим натисненням кнопки перемикача.

«З більш ніж 50-річним інноваційним досвідом роботи у виробництві навушників, ми знаємо що саме спрацює. Хоча, багато хто з наших конкурентів намагається з'ясувати як зробити навушники, які будуть гарно виглядати і відмінно звучати, ми продовжуємо пропонувати слухачам еволюційні продукти, які є продуктом заснованої батьком в 1958 році революції », зазначив Майкл Косс. «Це одна з переваг наявності більш ніж 54-річного досвіду роботи в певній галузі».

Новий продукт ProDJ200 надійде в продаж на початку весни 2012 року. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ