Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Серія Koss Rukus - навушники для справжніх шанувальників  
     
 

Koss анонсує нову серію навушників RUKUS, яка надає меломанам незрівнянну якість прослуховування музики.

Koss розробляє продукти, що дозволяють людям насолодитися музикою, яку вони люблять. Музика - це більше, ніж мить, це досвід, який надихає і спонукає нас бути такими, якими ми є насправді. У серії RUKUS неперевершений Звук Koss об'єднаний з унікальним стилем, зручністю та комфортом.

Музика являє собою щось більше, ніж просто мелодію і слова. Це чарівний провідник, який чарує нас і доставляє радість. RUKUS - це серія продуктів, яка орієнтована на тих, хто хоче мати щось більше, ніж просто ординарний звук. Вона призначена для людей, які надають великого значення музиці і хочуть нею насолоджуватися на повній гучності.

Серія RUKUS налічує чотири ключові продукти, що мають особливий індивідуальний стиль.

RUK50, повнорозмірні навушники відрізняються ідеальним поєднанням стилю та комфорту. RUK50 поставляється у версіях різного кольору і дизайну, але, що дійсно відрізняє їх від інших навушників, так це фірмова якість Koss. Компанія зробила революцію в області навушників в 1958 році і продовжує перетворювати кожен сеанс прослуховування в чуттєве переживання, наповнене індивідуальним і незвичайним досвідом.

Koss, виробник найпопулярніших в світі стереофонів з завушними дужками Porta Pro, використовує ту ж легку портативну концепцію в RUK40, створюючи революційний стиль, який говорить сам за себе. Чітке і ясне відтворення звуку в поєднанні з новими м'якими поролоновими подушечками забезпечує помірну ізоляцію від оточуючих шумів, дозволяючи насолоджуватися музикою протягом тривалого часу.

RUK30, вкладні навушники, створюють неперевершену шумоізоляцію, а також оснащені спеціальним проводом для захисту від сплутування. Плоский кабель виключає сплутування у вузли, так що ви можете просто радіти музиці, не відчуваючи жодних проблем з розплутуванням дротів. Комфорт в носінні і відмінний звук - все це RUK30.

Модель RUK20, також вкладні навушники, володіє енергійним звуком і сміливим забарвленням. Ці навушники піднімають на новий рівень планку продуктивності і стилю. Завдяки подушечкам трьох різних розмірів зовсім не складно підібрати оптимальні комфортні умови для повної ізоляції від шуму.

В рамках виставки Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі Майкл Дж. Косс, президент і генеральний директор Koss Corporation, прокоментував на стенді компанії: «Музика - це наша пристрасть, це те, що веде нас до інновацій. Ми хочемо, щоб люди стали ближче до музики, яку вони люблять. Для нас музика є чимось більшим, ніж просто фон; це особистий досвід, який зачіпає душу кожної людини, а серія RUKUS - це свято душі».

Серія RUKUS з’явиться в Україні навесні 2012. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ