Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss співпрацює з олімпійською чемпіонкою з гірськолижного спорту Джулією Манкузо  
     
 

Компанія Koss, ще з 1958 року відома як виробник навушників з високою якістю звучання та винахідник перших у світі навушників SP/3, днями оголосила, що розпочинає свою співпрацю з Джулією Манкузо – американською титулованою олімпійською чемпіонкою з гірськолижного спорту.

Джулія Манкузо - меломан і практично на всіх змаганнях її можна помітити в навушниках. Вперше в гірськолижному спорті Джулія з’явилась на змаганнях за кубок світу і з того часу виграла більше олімпійських медалей ніж будь-хто інший з жінок в даному виді спорту. Вона співпрацює з компанією Koss в просуванні лінії навушників з високою якістю звучання для заняття спортом. Вона приєднується до своєї колеги олімпійської чемпіонки, золотої медалістки і прихильниці продукції Koss Дари Торрес в просуванні нових товарів компанії, розроблених з метою покращити якість навушників жіночої серії.

«Джулія Манкузо – це найкращий помічник для роботи з нашим брендом», - каже Майкл Косс, президент і генеральний директор Корпорації Косс. «Вона атлетка світового рівня, за якою спостерігають мільйони молодих людей. Вона також полюбляє слухати музику і сама зіштовхнулася з питанням вибору підходящих навушників, які можна було б використовувати в тренажерному залі, вдома і в дорозі. Тому ми вирішили розмістити на наших біл-бордах Джулію разом з Дарою Торрес для реклами і просування навушників, які задовольняють потреби сучасної жінки».

Друзі Джулії по команді називають її «Супер Жуль», адже до її досягнень входить золота медаль, отримана в 2006 на зимніх олімпійських іграх, дві срібних, отримані в 2012 році, сім кубків чемпіона світу і чотири фініші в трійці найкращих на світових змаганнях в гірськолижному спорті.

Манкузо активно приймає участь в благодійності, співпрацює в більшій мірі з некомерційною організацією High Fives, яка займається збором коштів для атлетів, які отримали серйозні травми. Вона також активно допомагала в компанії організованій лижниками для підтримки постраждалих після цунамі в Японії у 2011 році.

«Все моє життя музика була частиною мене, тому й сьогодні я нікуди не виходжу без навушників», – розповідає Манкузо. «Музика піднімає мені настрій і також має заспокійливий вплив перед забігом. Окрім основного заняття – лижного спорту, кожного дня мене надихає музика. Тепер, коли я отримала можливість працювати з такою компанією як Koss, яка розділяє мою пристрасть до музики і допомагає жінкам підібрати підходящі навушники для нашого метушливого життя, моя мрія здійснилася».

Саме з цією метою компанія Koss і олімпійська чемпіонка Манкузо будуть працювати над промо-програмами в наступному році. Одна з таких промо-акцій – це розпродаж на Facebook, який починається вже сьогодні і буде тривати до кінця грудня.

Впродовж грудня наші прихильники можуть виграти різні товари марки Koss, включаючи the Pro DJ 200, Porta Pro KTC, IL 200 KTC і кілька товарів марки RUK. Про деталі даної акції ви можете дізнатись на нашій сторінці Facebook.com/Koss.

Компанія також буде працювати з Манкузо в майбутніх подібних заходах, включаючи фото і відео зйомки до зимніх олімпійських ігор 2014 року в Росії.

«Ми працюємо для того, щоб робити людей таких як Джулія ближчими до музики, яку вони люблять. Ми розуміємо, що музика – це більше ніж просто хороша розвага. Музика це те, що нас, надихає, мотивує, спонукає до дій», – говорить Косс.

З 1958 компанія Косс присвячує себе для створення навушників, які роблять вас ближчими до улюбленої музики. Хочете дізнатись більше про Джулію Манкузо і її співпрацю з компанією Koss? Загляньте на сторінку Twitter@JuliaMancuso або на Facebook www.facebook.com/JuliaMancusoUSA. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ