Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss Fit ідеально підходять для жінок, що займаються спортом  
     
 

Кімберлі Богін (Kimberly Bogin) — телевізійний режисер-постановник і письменниця, тричі відзначена нагородою Emmy. У своїй статті на ресурсі Examiner виклала свою думку про навушники серії Koss Fit після ретельного тестування. Нижче ми наводимо основні тези цієї статті.

Активні жінки нерідко відчувають складнощі з підбором навушників-вкладишів, які були б ідеальні у використанні. Справа в тому, що багато які з них занадто великі й легко випадають, коли ви бігаєте або починаєте потіти.

Нові навушники серії Koss Fit були розроблені спеціально для жінок за участі олімпійської чемпіонки — пловця Дари Торрес (Dara Torres). Вони поставляються в двох різних версіях — навушник-вкладиш з кліпсою і без кліпси.

Koss FitClips оснащені кліпсою, яка кріпиться навколо вуха і надійно фіксує навушник. Koss FitBuds — це найбільш мініатюрні головні телефони на ринку, їх діаметр всього шість міліметрів, що на 33% менше, ніж середні навушники-гудзики.

Нещодавно я випробувала Koss FitClips в ході численних тренувальних забігів, в тому числі і при великій швидкості, і впевнилася в комфортності такої конструкції. Вкладиші залишалися на місці, навіть коли мені доводилося стрибати.

Ковпачки для вкладишів поставляються в трьох різних розмірах і п'яти яскравих кольорах, що полегшує вибір і дозволяє досягти максимального комфорту. Завдяки гнучкій кліпсі навколо вуха, вкладиш надійно кріпиться у вушному каналі, тим самим забезпечується чудове ущільнення і фіксація.

У деяких навушниках кліпси зроблені з жорсткого пластику, така конструкція не завжди зручно огинає вухо, та до того ж часто створює скрипучі звуки під час бігу. Кліпси в Koss FitClips виготовлені з легкого прогумованого матеріалу, вони надійно фіксуються на вашому вусі без будь-яких проблем. М'яке гумове покриття дуже комфортне, тому мої вуха не відчували болю і дискомфорту після більше двох годин бігу.

Кліпси, навушники і самі кабелі захищені від вологи, тому вам не доведеться хвилюватися про їх пошкодження, якщо ви будете багато потіти або потрапите під дощ. Чотирифутового кабелю цілком достатньо, якщо ви носите плеєр на ремені або тримаєте в руці.

Якість звуку Koss — відмінна, що не дивно, адже компанія в цьому бізнесі з 1958 року. FitClips ідеально підходять для бігу і забезпечують при цьому багатий і насичений звук, який різко відрізняється від того, що видають дешевші навушники. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ