Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Назад у майбутнє: навушники Koss Pro4А  
     
 

Представлені ще в 1970 році, ці головні телефони вартістю $ 99 являє собою найміцніші і надзвичайно продумані навушники, які ви тільки можете купити.

Модель Koss Pro4AA була популярною багато років, і зараз ви зрозумієте чому. Перш за все, цей продукт Koss забезпечує дуже хороший звук. Звичайно, багато сучасних навушники відзначаються більш широким набором функцій, меншою вагою і великою зручністю в носінні, однак вони не такі зносостійкі і міцні, як Pro4AA. І це дуже важливий козир даного виробу.

Тому, якщо зазвичай ви поводитесь з навушниками грубо, можливо, вам дуже знадобиться цей продукт. Оскільки Pro4AA постачаються з довічною гарантією, Koss буде ремонтувати або замінювати їх постійно. Гарантія надається лише першому власникові, проте вам доведеться оплачувати витрати на транспортування в сервісний центр Koss і назад.

Ці головні телефони досить важкі — близько 250 г, що в два рази більше, ніж вага середніх повнорозмірних навушників, що продаються сьогодні. Протягом ряду років конструкція Pro4AA змінилася дуже незначно. Однак перші версії продукту з вушними амбушюрами, наповненими рідиною, були схильні до протікання, тому Koss тепер використовує більш зручні подушечки. Їх закрита конструкція виконує свою роботу чудово, блокуючи зовнішній шум.

Треки з альбому Beck під назвою "Odelay" звучали в навушниках Pro4AA чудово, особливо гарні були низькі частоти Pro4AA, з виразними деталями і динамікою. Якщо порівняти їх з головними телефонами Audio Technica ATH M50 вартістю $ 199, то звучання Pro4AA здасться важче і глибше. Звук M50 характеризується великим числом деталей в діапазоні середніх звукових частот, у той час як Pro4AA більш спокійні, тому коли ви підвищуєте рівень гучності, вони звучать менш різко. Компакт-диск Емі Вайнхауз (Amy Winehouse) "Live at the BBC" продемонстрував розкішну якість середніх звукових частот; відтворення вокалу звучало більш природно, ніж через М50. Без всяких сумнівів — це головний телефон з більш відкритим звуком і більш високою якістю звученія. Але Pro4AA облагороджує і звук MP3-файлів, який відрізняється, як відомо, посередньою якістю. Він додає тепла і насиченості, роблячи звучання MP3 досить гарним.

Нерозбірний кручений кабель Koss Pro4AA довжиною близько 3 метрів закінчується конектором 6,3 мм. Високий хвильовий опір (250 Ом) робить ці навушники оптимальними для використання, головним чином, в домашніх умовах. Але я провів експеримент: приєднав до гнізда 6,3 мм адаптер на 3,5 мм і спробував підключити Pro4AA до мого плеєра iPod Classic. Можу сказати, що звук виявився більш ніж пристойним. Чесно кажучи, Classic не міг розгойдати Pro4AA на всю потужність, однак для мене звук був досить гучним. Вдома я використовував Pro4AA з вбудованим стереопідсилювачем NAD C 316BEE.

Koss пропонує широкий вибір сучасних продуктів, і я обов'язково зроблю огляд деяких з них в майбутньому. Але сьогодні я щасливий, що вони як і раніше виробляють Pro4AA. Чудовий звук завжди в ціні, тому ці навушники вже отримали безліч нагород від різних видань, переконливо доводячи, що продукт з 43- річною історією все ще дуже цікавий для нинішнього покупця головних телефонів.

Стив Гаттенберг 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ