Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Обережно, підробки!  
     
 

Наша компанія не лише знаходиться на ринку навушників вже більше 50 років, але також є основоположником концепції персональних портативних аудіо пристроїв. Протягом всього цього часу, головними цінностями нашої компанії були – наша репутація і наші клієнти. Перше підтримується високою якістю нашого товару, друге – задоволенням всіх потреб наших клієнтів. Ми робимо все можливе, для того щоб Ваш досвід з користування наших навушників був повним і виправдував найвимогливіші сподівання.

Щоб вберегти Вас від підробок, а відповідно від розчарувань в покупці, ми захистили нашу продукцію на кількох рівнях. Перше, на що слід звернути увагу – це голограмна наклейка. Наявність даної наклейки гарантує, що Ви купили оригінальний, і відповідно якісний товар, який пройшов всі необхідні перевірки згідно з українським законодавством в сфері захисту прав споживачів, а також має всі необхідні сертифікаційні документи.

Другою ознакою оригінальності товару ТМ “Koss” є гарантійний талон встановленого зразку. Його наявність затверджує Ваше право на 2 роки безкоштовного гарантійного обслуговування і довічну сервісну підтримку.

Остерігайтесь купувати продукцію, яка не має вищезгаданих ознак. Захистіть свої інтереси, адже ніхто не зробить цього краще за Вас! 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ