Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss представляє бездротовий гучномовець BTS1 Wireless Bluetooth Speaker  
     
 

Корпорація Koss Corporation, американський виробник стереонаушников з високою якістю програвання і винахідник перших у світі стереофонических телефонів SP/3 в 1958 році, анонсувала випуск бездротової акустичної системи KOSS BTS1 Wireless Bluetooth Speaker.

«Насолоджуватися колективним прослуховуванням звуку Koss тепер стало простіше, ніж коли-небудь», — прокоментував Майкл Дж. Косс, президент і головний виконавчий директор Koss Corporation.

Відрізняючись досить маленьким розміром, щоб поміститися в кишені, і вагою лише 150 г, гучномовець KOSS BTS1 Wireless Bluetooth Speaker спроектований спеціально для використання в дорозі. Легка і мініатюрна конструкція робить його неймовірно компактним і ідеальним для подорожей.

«Нашим основним завданням було створення звуку в KOSS BTS1 таким же відмінним, як і його зовнішній вигляд, — зазначив Косс. — Наші команди по розробці і конструюванню об'єдналися і зробили звук ще краще, застосувавши кілька унікальних рішень при створенні динаміка, електроніки та підборі матеріалів для корпуса. Дивно те, наскільки потужно цей гучномовець здатний звучати при таких невеликих розмірах».

Бездротовий гучномовець BTS1 Wireless Bluetooth Speaker обладнаний унікальною підставкою, що дозволяє слухачеві вибирати між мультінаправленним і спрямованим поширенням звукового сигналу, забезпечуючи персональне застосування в будь-якому місці.

Користуватися гучномовцем KOSS BTS1 Wireless Bluetooth Speaker неймовірно просто. Вбудовані елементи управління забезпечують швидке підключення і легкий доступ до регулятора гучності. KOSS BTS1 також має додатковий вхідний і вихідний роз'єми 3,5 мм для підключення інших пристроїв, а також опцію послідовного підключення. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ