Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss представляє бездротові навушники Bluetooth BT540i  
     
 

Корпорація Koss Corporation, американський виробник високоякісних головних телефонів і винахідник перших у світі стереонавушників SP3 в 1958 році, анонсувала випуск бездротових навушників BT540i Bluetooth.

Оснащена сучасним модулем Bluetooth і інтегрованим програмним забезпеченням з підтримкою технології кодування aptX, модель Koss BT540i являє собою просунуті Bluetooth навушники, розроблені і спроектовані піонером в області бездротових навушників aptX® корпорацією Koss.

«Ми спроектували BT540i настільки простим, наскільки це можливо, — сказав Майкл Дж. Kocc (Michael J. Koss), президент і головний виконавчий директор, про бездротові навушниках з підтримкою NFC-зв'язку. — Завдяки NFC, підключення BT540i виконується буквально за секунди».

Користувачі можуть залишатися підключеними, використовуючи вбудовані подвійні мікрофони, які працюють синхронно, щоб зменшити фонові перешкоди. За рахунок такої конструкції забезпечується виняткова чіткість дзвінків. Прості у використанні вбудовані елементи управління дозволяють слухачам швидко перключатися між піснями, програвати або зупиняти музику, збільшувати або зменшувати гучність і відповідати на вхідні дзвінки.

Бездротові навушники BT540i Bluetooth укомплектовані абсолютно новими прецизійними динаміками Koss PLX40, що відтворюють кристально чисті високі частоти, чіткі середні частоти і потужні баси, і які ідеально підходять для персонального прослуховування. Відмінні м'які амбушюри добре ізолюють вухо, створюючи чудовий комфорт.

Вбудований іонно-літієвий акумулятор забезпечує більше 8 годин часу прослуховування на єдиному заряді. Знімний звуковий кабель поставляється в комплекті і може використовуватися в якості запасного в разі розрядки акумулятора. BT540i може складатися і поставляється з переносним чохлом для зручності. Також в комплект входить USB-кабель для підзарядки в дорозі.

Бездротові головні телефони Koss BT540i Bluetooth будуть доступні в Україні вже в найближчому майбутньому.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про продукт, включаючи особливості внутрішньої конструкції BT540i, відвідайте сайт newproducts .koss.com . 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ