Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss оновлює навушники серії SP  
     
 

Корпорація Koss, виробник стереофонічних навушників з високою точністю відтворення і винахідник перших в світі навушників SP3 в 1958 році, анонсувала випуск еволюційної серії SP.

«За допомогою нової серії SP ми знову повернулися до основ, визначених моїм батьком, Джоном С. Коссом (John C. Koss) в 1958 році, коли він представив перші в світі стереофонічні навушники SP3, — прокоментував Майкл Дж. Косс (Michael J. Koss), президент і головний виконавчий директор корпорації Koss. — Ця нова серія стереофонічних навушників SP розроблена для людей, які високо цінують натхнення, що приносить високоякісне прослуховування музики».

SP540 і SP330 відрізняються оригінальною формою вушних амбушурів з профілем у вигляді букви D. Такий ергономічний дизайн був вперше розроблений для моделі Koss Pro4AAA. D-профіль імітує форму вуха, створюючи ідеальне ущільнення для досягнення найбільш цілісного відтворення звуку, і відрізняється дуже зручною натуральную посадкою для тривалих сеансів персонального прослуховування.

Обидві моделі — SP540 і SP330 — обладнані зовнішніми вушними подушечками, посиленими за допомогою анодованого алюмінію і запресованих металевих стрижнів, які забезпечують достатню міцність в тих місцях, де інші навушники часто поступаються. Удосконалена конструкція оголов’я \ дає можливість регулювання розміру і тиску. Оголов’е містить м'який поролон, який покритий повітропроникним матеріалом для додаткового комфорту. Обидві моделі оснащені знімним кабелем і можуть зберігатися в тонкому переносному чохлі, що забезпечує доступну портативність.

«Команда розробників уважно вивчила архіви за останні 56 років з метою визначити найоптимальніші концепції персонального прослуховування, які ми коли-небудь використовували, — зазначив Косс. — Вони поєднали 'ноу-хау' минулих років з кількома новими технологічними досягненнями, що дозволило створити продукти SP540 і SP330, самі еволюційні на цьому ринку навушники для персонального прослуховування музики».

Повнорозмірні навушники SP540 з охоплюючою конструкцією (Over-Ear)

Повнорозмірні стереофонічні навушники SP540 з конструкцією over-ear містять новий динамічний елемент Koss PLX40, спеціально створений для персонального прослуховування.

D-профіль, використовуваний в охоплюючий конструкції SP540, відрізняється новим контурним ізолюючим шаром з асиметричним поролоновим амбушуром, який поступово збільшується в щільності в задній частині і знизу вушних подушечок, що врівноважує тиск навколо вуха. У підсумку це забезпечує чудову звукову ізоляцію і збалансовану посадку для зручності. Подушечки містять в собі поролон з так званим ефектом пам'яті, високоякісну звуковбирну тканину і протеїнову шкіру.

Стереофонічні навушники SP330 з накладною конструкцією (On-Ear)

Компактні стерефонічні навушники SP330 з конструкцією on-ear оснащені новими динамічними елементами Koss PLX30, оптимізованими для персонального прослуховування.

Навушники SP330 відрізняються новим, кутовим D-профілем з накладної конструкцією для дуже точного кріплення. Амбушюри за формою вуха, виготовлені із спеціального поролону, звукопоглинального матеріалу і протеїнової шкіри забезпечують комфорт під час тривалого використання. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ