Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Koss продовжує традиції якості, випуская нові навушники Pro4S Studio  
     
 

Корпорація Koss, американський виробник навушників з високою точністю відтворення і винахідник перших в світі стереонаушников SP3 в 1958 році, анонсувала випуск еволюційної моделі Pro4S Studio.

«З тих пір, як ми винайшли нашу першу пару навушників, професіонали звукозапису стали віддавати перевагу модель Koss Pro4 Studio, — зазначив Майкл Дж. Косс, президент і генеральний директор. — Абсолютно нові навушники Pro4S Studio продовжують традиції неперевершеної точності і чудового комфорту від компанії Koss».

Стереонавушники Pro4S Studio зроблені спеціально для професіоналів, які використовують навушники щодня, коли створюють найпрекраснішу музику в світі. Обладнані абсолютно новими високоточними елементами SLX40, Pro4S Studio забезпечують неймовірно чіткий і неспотворений звук, ідеальний для будь-якої студії або творчого середовища.

«Чистий природний звук і зручність Pro4S Studio Headphone роблять його ідеальним вибором для сучасних багатоплатформених джерел записи», — додав М. Косс.

Модель Pro4S Studio Headphone відрізняється особливою формою чашок і амбушурів у вигляді букви D (так званий «D-профіль»), що вперше з'явилася в ергономічної конструкції Koss Pro4AAA. D-профіль оптимально підходить під форму вуха, створюючи чудовий ізолюючий шар для чистого відтворення звуку і природного відчуття високого ступіня при тривалому носінні. Спроектовані для надійної фіксації та професійного використання, Pro4S Studio Headphone мають неймовірно міцну механічну конструкцію, що використовує найбільш довговічні матеріали. Алюмінієві вушні чашки з поролоновими амбушюрами, обгорнутими в м'яку протеїнову шкіру, роблять Pro4S Studio Headphone конструктивно міцними, і в той же час надзвичайно зручними.

Абсолютно нова інтегрована металева конструкція робить навушники Pro4S Studio виключно міцними в тих місцях, де інші навушники часто виходять з ладу. Металеве наголов'я навушників вкрите м'яким поролоном з повітропроникною сіткою, що ідеально підходить для тривалого застосування.

Навушники Pro4S Studio оснащені знімним кабелем з подвійною точкою входу, що дає можливість користувачеві вибирати, яку чашку приєднувати для оптимальної експлуатаційної гнучкості. Коли кабель підключений, протилежна сторона стає точкою виходу, забезпечуючи пряме наскрізне прослуховування або послідовне підключення для розширеного моніторингу. Продукт Pro4S Studio можна скласти в плоский переносний чохол для транспортування. 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ