Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Огляд портативного Bluetooth гучномовця Koss BTS1  
     
 

На ринку присутня безліч портативних гучномовців Bluetooth, але тільки деякі з них дійсно заслуговують уваги. Зовсім недавно мені довелося протестувати новий бездротовий гучномовець Koss BTS1. Незважаючи на те, що він не є ідеальним, цей пристрій, тим не менш, є одним з кращих серед тих, якими я коли-небудь користувався. І в цьому огляді я розповім вам, чому я так вважаю.

Нагадаю, що розробникам гучномовців Bluetooth довелося вирішити дві проблеми. По-перше, такі продукти мають бути «портативними», тобто, містити акумулятор і динаміки в маленькому корпус. Це означає необхідність піти на компроміс між часом роботи і якістю звуку. По-друге, спікерам Bluetooth притаманні всі обмеження технології Bluetooth. Найгірше — це різкий металевий звук, глухий і надмірно «дискретний», в якому всі теплі тони перетворюються в глухі з причини стиснення звуку.

На щастя, в найкращих спікерах Bluetooth обидві проблеми успішно вирішені. Деякі виробники встановлюють декілька динаміків в трохи більш об'ємний корпус, що дозволяє розмістити ємний акумулятор. Не так часто можна знайти гучномовець, який чудово звучить і при цьому є дійсно портативним. Ось чому, коли представники компанії Koss вислали нам на тестування пристрій BTS1 Wireless Bluetooth Speaker, я поставився до цього досить скептично. По закінченні декількох тижнів я можу сказати, що, незважаючи на те, що цей продукт має деякі недоліки, звучить він чудово, і досить потужний, щоб його можна було почути майже в будь-якому приміщенні. І безумовно він коштує більше, ніж ті гроші, за які його можна придбати в Amazon.

BTS1 важить близько 400 грам і має наступні габарити: ширина коло 10 см, висота 7,5 см і глибина близько 2,5 см. Він досить легкий і компактний, щоб поміститися в кишені брюк. Новинка відрізняється продуманим дизайном: бічна і тильна частини зроблені з щільного білого полікарбонату, ззаду розташований поворотно-відкидний кронштейн для установки на столі. Можна також використовувати пристрій і без цього кронштейна, просто поклавши його на стіл. Окантовка задній панелі покрита шаром гуми, що утримує гучномовець від ковзання в обох положеннях — вертикальному і горизонтальному. Вся фронтальна сторона гучномовця — це алюмінієва решітка, через яку ви можете побачити єдиний світлодіод статусу. Цей світлодіод змінює колір залежно від стану в даний момент — з'єднання, високий або низький заряд акумулятора. Зверху розташовані три кнопки: Power/Pair (живлення / підключення), збільшення і зменшення гучності. Ось і все: BTS1 неймовірно простий у використанні.

Внутрішній акумулятор підтримує відтворення музики протягом кількох годин, що вельми дивно, враховуючи його розмір і потужність. BTS1 звучав у всій моїй квартирі досить голосно, звук був насичений і досконалий в кожній кімнаті (це при тому, що я живу в міській квартирі). З динаміків BTS1 ллється сильний і повний звук, що, знову-таки, дивно, враховуючи, що це Bluetooth-технологія, правда частково якість звуку залежить від самого джерела звуку, а не тільки спікера. У кожному разі, пристрій звучить потужно і голосно, без будь-яких перешкод і спотворень, крім того, він відрізняється гарною якістю аудіо на невеликій гучності.

В комплекті поставляється мікро-USB-кабель, що дає вам можливість підключати спікер для підзарядки без переривання музики. Якщо у вас є необхідність користуватися кабельним з'єднанням, а не Bluetooth, в комплекті є стереокабель, який можна підключити до аудіогнезда на бічній стороні, і в такому випадку ви можете використовувати його в якості звичайної акустичної системи. Якщо ви бажаєте послідовно підключити BTS1 до іншого гучномовцю, використовуйте той же кабель і вставте його в гніздо для аудіо на тій же стороні.

Згідно з документацією, акумулятор BTS1 розрахований на відтворення бездротової музики протягом понад 5 годин. Але в процесі тестування він витримав лише близько трьох годин, після чого його необхідно ставити на підзарядку. Притому пристрій не вимкнеться автоматично, навіть коли зупиниться музика. Це я зрозумів, коли одного разу вночі встав випити склянку води і почув потрійний сигнал «низький заряд акумулятора», що лунав з вітальні. До речі, якщо ви почуєте цей застережливий сигнал посеред музичного треку, підключення пристрою до зарядного пристрою миттєво вирішить проблему, притому відтворення музики не зупиниться, і повторний спаринг не знадобиться.

Кілька слів про підключення через Bluetooth. BTS1 безшовно з'єднувався з усіма пристроями, які я пробував з ним у парі, включаючи лептопи, смартфони і планшети. Хоча найбільш вдало спаринг здійснювався з моїм телефоном Android, який чудово відновлював з'єднання кожного разу, коли я активував Bluetooth або вмикав/вимикав BTS1, без необхідності здійснювати які-небудь додаткові дії.

Підводячи підсумок, скажу, що зазвичай я не в захваті від гучномовців Bluetooth. Як правило, це дешеві пристрої, які виробляються брендами noname і звучать досить неприємно. Тим не менше, серед них яскраво виділяються кілька продуктів, які дивують тим, що з такого маленького корпусу ллється настільки хороший звук. І модель BTS1 виразно відноситься саме до таких пристроїв.

Alan Henry 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ