Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Гарнітури
Аксесуари


   

  Огляд Koss Pro4S: легкі студійні навушники для звукоінженерів та меломанів  
     
 

ПЕРЕВАГИ: Навушники Koss Pro4S відрізняються закритою конструкцією, яка зменшує зовнішній шум і перешкоджає поширенню звуку, випромінюваного головними телефонами, а оббиті поролоном вушні чашки комфортно розташовуються на вашій голові. Навушники від Koss постачаються зі знімним кабелем, який вставляється в роз'єми на обох сторонах чашок, крім того, в комплект входить нейлоновий чохол для транспортування. На навушники Koss Pro4S надається довічна гарантія.

НЕДОЛІКИ: Натуральне та збалансоване звучання цих навушників може послабити «різкість» деяких треків, створених за допомогою електронних синтезаторів. Дані навушники поставляються зі спіральним кабелем, але у них відсутній мікрофон та вбудоване дистанційне керування для перемикання звукових доріжок і регулювання гучності через смартфон.

ВИСНОВКИ: Незважаючи на те, що новинка від Koss не має дистанційного режиму управління на кабелі, навушники Pro4S все ж являють собою прекрасні студійні навушники, які напевно будуть високо оцінені любителями якісного звуку завдяки їх нейтральному звучанню, продуманому дизайну і довічній гарантії.

Pro4S з наголов'ям є однією з трьох недавно анонсованих моделей навушників від компанії Koss. Але якщо SP330 і SP530 націлені на середнього любителя музики, то Pro4S – це студійні моніторингові навушники, розроблені для використання в студіях звукозапису інженерами-акустиками, продюсерами і людьми, для яких важливий чистий звук без додаткового акустичного «фарбування».

Конструкція

Навушники, спроектовані для студійних професіоналів, максимально спрямовані на вирішення завдань, пов'язаних з генеруванням якісного звуку, продуманою конструкцією і комфортом протягом усього дня. Ідеї естетичної привабливості, такі як яскраві кольори і глянсові матеріали, тут йдуть на другий план. Саме цим можна пояснити той факт, що деякі професійні навушники залишаються зовні незміненими ще з 1990-х років.

З іншого боку, Koss Pro4S – це хоча і класичні навушники, але виглядають вони по сучасному. Крім того, вони забезпечують необхідний комфорт, адже їх вушні чашки містять м'які амбушюри з ефектом пам'яті, широке наголов'я має поролонову подушечку, плюс додайте до цього надзвичайно легкий корпус, який важить всього лише близько семи унцій.

Я тестував ці навушники протягом тижня, і скажу, що вони набагато більш комфортні, ніж громіздкі Sennheiser HD280. Фактично я їх не відчував на голові, хоча і користувався ними досить довго без перерв.

Замість звичайної круглої подушечки, яку ми бачимо на більшості навушників з наголов'ям, Koss Pro4S володіє D-подібними алюмінієвими вушними прокладками, які зміщені під тупим кутом відносно стяжки. В результаті навушники кріпляться трохи назад на вашій голові, що надає більше надійності і стійкості під час несподіваних рухів в процесі прослуховування.

Професійні звукоінженери будуть раді дізнатися, що Pro 4S дають можливість приєднувати спіральний кабель як до лівої, так і до правої сторони. Крім того, будь-який користувач може підключитися зі своїми навушниками до вільного гнізда і також слухати аудіосигнал. Все це набагато зручніше, ніж докучливі дрібні сплітери для навушників.

Вушні чашки повертаються на 180 градусів, що дозволяє слухачеві відкрити одне вухо і здійснювати аудіомоніторинг навколишнього середовища. Обидві вушні чашечки складаються і щільно прилягають до стяжки навушників для зручного носіння в нейлоновому переносному чохлі, що входить в комплект навушників.

Також всередині упаковки ви знайдете невеликий мішечок з адаптером розміром у чверть дюйма, за допомогою якого ви зможете підключити навушники в домашній приймач або мікшерний пульт. У той же час я був розчарований тим, що Koss не має другого кабелю з вбудованим мікрофоном і дистанційним керуванням музичними доріжками і регулюванням гучності на ходу.

Обіцяна довічна гарантія має велике значення для тих, хто, подібно до мене, не боїться випробовувати міцність і довговічність своїх навушників. Компанія Koss в цьому відношенні дуже цінна для споживача, будучи єдиним виробником, що забезпечує заміну.

Продуктивність

Варто акцентувати, що стандартні правила для оцінки навушників не можуть бути застосовані до студійних моніторів. Звичайно, будь-яка якість звуку оцінюється саме вашим слухом, крім того оцінка звуку залежить від музики, яку ви програєте, але різниця в тому, що Pro4S безкомпромісні щодо сучасних вподобань меломанів, націлених більше на скомпресовану музику.

По суті, надмірно плоский звуковий регістр означає, що електронна музика, згенерована за допомогою комп'ютера, звучить мляво і приглушено в порівнянні з тією, що ви почуєте з неймовірно динамічних навушників V-Moda M-100, коли будете програвати ту ж саму доріжку.

Маючі опір 35 Ом, ці студійні монітори не є найпотужнішими з тих, які можна купити, в порівнянні з Sennheiser HD600, але вони значно дешевше і не вимагають зовнішнього підсилювача, який зручний для тих людей, хто хоче підключити навушники прямо в телефон і відправитися в поїздку.

Закрита конструкція навушників дозволяє бути впевненим, що зайвий звук не «просочиться» з навушників і не зіпсує запис. Це дуже важливо для студій звукозапису.

Надійне кріплення навушників і щільні вушні чашечки також добре захищають ваш слух від зовнішніх звуків. Це добре в поїздках і будь-якому прослуховуванні музики за межами звукової студії.

Висновок

Виріб Koss Pro4S являє собою якісно спроектовану пару студійних навушників, які здатні змагатися з багатьма конкурентами, які довели свою цінність в продовження останніх двадцяти років. Вони не настільки цікаві в користуванні як Audio-Technica ATH-M50 з точки зору функціональності, але мають деякі сучасні характеристики, такі як амбушюри з ефектом пам'яті і подвійне гніздо для підключення. І, звичайно ж, важливо відзначити пожиттєвий гарантійний термін служби Koss, що не має собі рівних.

Pro4S – це доволі цінне придбання для вас, якщо ви розумієте і приймаєте, що ці навушники в основі своїй є повною протилежністю «потужному» звуку, на якому такі компанії як Monster створили цілу індустрію. Торгові марки, подібні Monster, проектують навушники, які прекрасні для великої гучності і потужних наполегливих мелодій, а Koss Pro4S більше підходять для тих користувачів, які дійсно хочуть розрізняти відтінки запису. Якщо ви відноситеся до останніх і зібрали потрібну суму на придбання, навушники Koss Pro4S вас не розчарують.

Тест підготовлено редакцією видання CNET.



 

 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ