Оберіть мову:   укр   рос
 
  Каталог
Професійні
Домашні
Портативні
Вкладні
Бездротові
Гарнітури
Аксесуари


   

  навушники Koss Porta Pro Wireless  
     
 
навушники Koss Porta Pro Wireless


 

Перші бездротові навушники серії Porta Pro!


2599 грн.       (є в наявності)

Тел. (044) 392-21-88     Задати питання


Опис:

Koss представляє перші бездротові навушники серії Porta Pro! У компанії Koss випустили перші бездротові навушники в серії Porta Pro, чим позначили перехід в еру Bluetooth легендарної лінійки, яка існує з 1984 року.

Перші бездротові навушники отримали назву Koss Porta Pro Wireless, їх зовнішній вигляд не відрізняється від перевіреної роками конструкції, за винятком Bluetooth-модуля, який розмістили на дроті за шиєю. На кабелі розміщений кнопковий пульт ДУ з мікрофоном, який дозволяє не тільки приймати дзвінки і регулювати гучність, а й перемикати композиції при прослуховуванні музики.

На одному заряді акумулятора, за словами виробника, Porta Pro Wireless зможе програвати музику до 12 годин, а для підключення використовується стандарт Bluetooth 4.1 з підтримкою кодека AptX.

Вбудований мікрофон і пульт управління

В класичному і незмінному дизайні навушників Koss Porta Pro дозволить вам управляти музикою і відповідати на вхідні дзвінки по Bluetooth, не дістаючи телефон з кишені.

Ємний акумулятор

На одному заряді акумулятора навушники здатні працювати більше 12 годин, що дозволяє вам цілий день мати доступ до вашої улюбленої музики.

Комфортна посадка

Регульоване наголов'я і сила притиснення динаміків до голови, що настроюється, забезпечують зручність використання.

Складна конструкція, надійна металева дужка

Навушники компактно складаються в кільце завдяки гачку на дужках, що дозволяє зручно переносити їх в сумці, а захисний чохол у комплекті вберігає від пошкоджень.

Класичне звучання Koss

Porta Pro Wireless зберігають класичне звучання оригінальних Porta Pro, яке слухачі цінують з 1984 року, і здатні задовольнити потреби найбільш вимогливих меломанів.

Особливості:

  • Відтворення частоти: 15-25.000 ГЦ
  • Опір: 60 Ом
  • Чутливість: 101 дБ/мВт
  • КНІ: & lt; 0,2%
  • Вага: 79 г
  • Bluetooth: 4.1 з підтримкою AptX

 


 
 
/td> Офіційний ексклюзивний постачальник - компанія МІКРОТЕХ